Up
light dark

HOW
are you

BREWING?

Naszą kawę palimy w taki sposób, by najlepiej oddać jej głębię i charakter. Zero kompromisów w kwestii jakości i smaku, ale zawsze z radością, luzem i uśmiechem — effortlessly. Tacy jesteśmy. Poczujesz to w naszych kawach.

Jesteśmy HAYB — effortless speciality coffee makers

— HAYB Family

Doświadczenie, zajawka i najlepsze ziarna z wyjątkowych miejsc — dzięki nim, każdego dnia, palimy kawę z nieukrywaną lekkością.

team

Znamy się na tym fachu i serio lubimy tę robotę. Dobra energia w drużynie, otwarte głowy i nowatorskie podejście dają atmosferę radości, która pozwala nam wychodzić daleko ponad oczekiwania.

Wiktor Borowski

Sprzedaż B2B & HoReCa

Napisz

Mateusz Tryjanowski

E-Commerce & Marketing

Napisz

Małgorzata Kopeć

Obsługa Klienta

Napisz

HAYB story

Zaczęliśmy jako mała, rodzinna inicjatywa pod Warszawą i jak to w takich przypadkach bywa, nie mieliśmy pojęcia dokąd nas to zaprowadzi. Ot, lokalna palarnia. Ojciec i syn.

Od początku daliśmy Wam się poznać poprzez nieszablonowe, nowatorskie podejście do kawy i najwyraźniej to polubiliście. Kto pamięta choćby efekty współpracy z Kampusem, serię Barrel Aged, pierwsze kawy z serii Competition czy legendarną już Kawę Walentynkową – ten wie o czym mówimy.

Dziś HAYB leży daleko poza horyzontem naszych oczekiwań i choć nie zmieniło się nic, to zmieniło się wszystko. Nasza ulubiona mieszanka to ta, która dopiero przed nami.

Jesteśmy jednym z liderów kawy speciality w Polsce. Mamy na pokładzie Q Gradera (a nawet dwóch!). Możemy więcej i bardzo chętnie z tego korzystamy. Działamy charytatywnie, rozwijamy rynek kawy w Polsce, a nasze ambicje sięgają już rynków europejskich.

To piękna historia, która trwa – a w niej Wy. Jeśli więc pragniecie zrobić razem coś niesamowitego, nawiązać współpracę lub po prostu się zakolegować – jesteśmy tutaj.

HAYB to akronim najczystszej zajawki, dlatego speciality przychodzi nam z łatwością – effortlessly.

And so the HAYB story goes…
Effortless Speciality.