Tylko do 30.06.2024 - darmowa dostawa od 50PLN!

Up

STRUUUUUUUUUUUUUMIEŃ KAWOWYCH DOZNAŃ

Subskrypcja

Nieprzerwany strumień HAYB naładowany premierami & niespodziankami. Nic nie robisz – samo się dzieje. Przelew za przelew. Regularnie. Get HAYB!

Zaufaj subskrypcyjnej selekcji HAYB i jako pierwszy ciesz się premierami oraz niespodziankami nieosiągalnymi dla innych!

Daj się ponieść
Subskrypcja HAYB to regularne
doświadczanie czegoś nowego.
Wybierz ile i tyle
Podpinasz kartę, wybierasz adres
dostawy i voilà – gotowe!
Subskrypcja
My wybieramy kawy, ale zawsze wybieramy
dobrze. Bo się na tym znamy. A Ty – zawsze
dostajesz niespodziankę. Zawsze przed
premierą.
Recykling made easy
Opakowania jednoskładnikowe. Po zużyciu
po prostu wrzuć do plastiku i daj drugie
życie.
Ciągły strumień kawy

Speciality Single Origin

Nasza flagowa subskrypcja: to, co najlepsze w HAYB, co miesiąc u Ciebie!

Sprawa jest prosta - co miesiąc dostajesz od nas 2 lub 4 paczki (zawsze po 250g) z naszej serii Speciality Single Origin. Co najmniej 2 z tych kaw to nowości, które jako subskrybent dostaniesz jeszcze przed oficjalną premierą - czyli w przypadku subskrypcji mniejszej zawsze pijesz TYLKO NOWE, a w przypadku większej, w zależności od aktualnej oferty, dorzucamy jeszcze BEST OF z poprzednich miesięcy. Ziarna zawsze wybieramy z myślą o jak największej różnorodności - z nami przejdziesz przez wszystkie obróbki, originy i profile smakowe.

A żeby było Ci jeszcze milej, do paczki zawsze dorzucamy próbkę jakiejś edycji limitowanej, barrela czy innej gejszy. Fajnie, prawda?

Ciągły strumień kawy

MIX: Się Przelewa +
Speciality Single Origin

Takie 2 w 1: stałość wybranego Się Przelewa i zaskoczenie przedpremierowych nowości!

Kawowa Subskrypcja MIX to wysyłana co miesiąc paczka, stworzona z myślą o tych, którym zależy i na stałej jakości codziennej kawy, i na małej niespodziance poszerzającej nieco horyzonty smakowe. W przeciwieństwie do naszej flagowej subskrypcji, tu jedną z kaw, które będziesz co miesiąc otrzymywać, wybierasz sam – to jedna z 4 pozycji z serii Się Przelewa. Zawsze w wersji 500g, żeby starczyło Ci na dłużej!

Druga z kaw to już niespodzianka, którą wybieramy dla Ciebie my - ale to zawsze jest nowość z serii Speciality Single Origin, której - jako subskrybent - będziesz mógł spróbować jako pierwszy, przed oficjalną premierą.

Czy to rozwiązanie to best of both worlds na budżecie? Całkiem możliwe!

1
/
2

Subskrybuj

Subskrypcja
Wyczyść

Od 109.00PLNmiesięcznie

Subskrybuj

Subskrypcja
Wyczyść

Od 109.00PLNmiesięcznie

FAQ

Czym jest subskrypcja kawy?

Subskrypcja kawy – Ciągły Strumień Kawy HAYB – to cykliczna usługa, w ramach której co miesiąc pobierana jest płatność, a następnie wysyłana jest kawa, zgodnie z wybranym wariantem. Jej działanie można porównać do serwisów streamingowych, z tym, że dostajesz fizyczny produkt!

Automatyczna płatność jest zsynchronizowana i odbywa się zawsze 1. dnia miesiąca, niezależnie od pierwotnej daty dołączenia, a wysyłki do wszystkich subskrybentów są realizowane w tych samych dniach. Sprawdź zakładkę “Ważne terminy” aby dowiedzieć się, kiedy wysyłamy paczki w danym miesiącu.

Dołączyć i zrezygnować możesz w dowolnym momencie, pamiętaj tylko, że zakończenie cyklu rozliczeniowego (i rozpoczęcie nowego) odbywa się pomiędzy 00:00 a 6:00 1. dnia nowego miesiąca – także jeśli chcesz dołączyć do subskrypcji na dany miesiąc, musisz złożyć zamówienie przed końcem miesiąca poprzedniego. Analogicznie, jeśli chciałbyś dokonać zmian – zrezygnować z subskrypcji, przejść na wyższy plan lub po prostu zrobić chwilową przerwę – decyzję musisz podjąć w panelu klienta przed końcem poprzedniego miesiąca.

Aby korzystać z subskrypcji, musisz posiadać zarejestrowane konto na haybcoffee.pl. Wysyłka ograniczona jest do terenu Polski, a dostępne opcje dostawy to Paczkomaty InPost i kurier.

Jedyna dostępna opcja płatności za subskrypcję to PayU Płatność Cykliczna (karta kredytowa, debetowa lub pre-paid).

Czy sam mogę wybrać rodzaj kawy w abonamencie?

Tak – w subskrypcji MIX możesz samodzielnie wybrać jedną z dwóch kaw, którą będziesz dostawać (wybrana propozycja z serii Się Przelewa).

Nie – w subskrypcji Speciality Single Origin to my wybieramy kawy dla Ciebie, starając się przy tym, aby były one jak najbardziej różnorodne. Co najmniej 2 z kaw, które dostajesz w danym miesiącu, to przedpremierowe pozycje, których próbujesz jako pierwszy.

W ramach subskrypcji nie ma możliwości wybrania preferencji smakowych, zamówienia dodatkowej usługi mielenia ani dodania innych życzeń specjalnych dotyczących składu paczki.

Czy mogę połączyć abonament z innym zamówieniem?

Nie – zamówienia subskrypcyjne są realizowane niezależnie od zwykłych zamówień na haybcoffee.pl.

Nie ma możliwości połączenia zamówienia subskrypcji z zamówieniem innych produktów ani na poziomie koszyka, ani fizycznie przy realizacji zamówienia.

Jak działają płatności cykliczne?

Gdy dołączasz do subskrypcji, z karty pobierana jest opłata w wysokości 1 zł w celu weryfikacji karty.

Płatność za właściwy okres jest pobierana pomiędzy 00:00 a 6:00 1. dnia nowego miesiąca, w wysokości odpowiadającej cenie wybranego wariantu subskrypcji.

W wypadku, gdyby ta próba nie powiodła się, następują ponowienia według poniższego schematu:
II próba: 24h po pierwszej
Jeżeli płatność nie powiedzie się, następuje:
III próba: 24h po drugiej (czyli 48h od rozpoczęcia).
Jeśli i tym razem nastąpi niepowodzenie, subskrypcja zostanie anulowana i możliwe będzie tylko ponowne zamówienie i dołączenie do subskrypcji na nowo z rozpoczęciem następnego okresu rozliczeniowego.

Przy I i II nieudanej próbie będzie także wysyłana wiadomość e-mail z powiadomieniem oraz możliwe będzie ręczne opłacenie zaległości.

Coffee Republic sp. z o.o. nie przechowuje żadnych danych dotyczących Twojej karty płatniczej – operatorem płatności jest PayU.

Ważne terminy

Ważne terminy

czerwiec

nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Ważne terminy

lipiec

nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Ważne terminy

sierpień

nieponwtośroczwpiąsob
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
scroll