Up
light dark

HOW
are you

BREWING?

Our coffee is our trademark. We roast it to unveil its character and charm. We never compromise on quality and taste, but without other pompatic words, we love roasting! This complex yet pragmatic process puts a smile on our faces with each cup we serve.

WE ARE HAYB — EFFORTLESS SPECIALITY COFFEE ROASTER

— HAYB Family

We have roasted coffee for years now. Experience, passion and the best beans from around the world make us tick each day. It sounds cheesy, but thanks to that we roast our coffee effortlessly!

team

It is still our daily job, so we put a lot of effort into keeping the team running smoothly and operating between the cups.

Wiktor Borowski

B2B & HoReCa sales

Write a message

Mateusz Tryjanowski

E-Commerce & Marketing

Write a message

Małgorzata Kopeć

Customer service

Write a message

HAYB story

Zaczęliśmy jako mała, rodzinna inicjatywa pod Warszawą i jak to w takich przypadkach bywa, nie mieliśmy pojęcia dokąd nas to zaprowadzi. Ot, lokalna palarnia. Ojciec i syn.

Od początku daliśmy Wam się poznać poprzez nieszablonowe, nowatorskie podejście do kawy i najwyraźniej to polubiliście. Kto pamięta choćby efekty współpracy z Kampusem, serię Barrel Aged, pierwsze kawy z serii Competition czy legendarną już Kawę Walentynkową – ten wie o czym mówimy.

Dziś HAYB leży daleko poza horyzontem naszych oczekiwań i choć nie zmieniło się nic, to zmieniło się wszystko. Nasza ulubiona mieszanka to ta, która dopiero przed nami.

Jesteśmy jednym z liderów kawy speciality w Polsce. Mamy na pokładzie Q Gradera (a nawet dwóch!). Możemy więcej i bardzo chętnie z tego korzystamy. Działamy charytatywnie, rozwijamy rynek kawy w Polsce, a nasze ambicje sięgają już rynków europejskich.

To piękna historia, która trwa – a w niej Wy. Jeśli więc pragniecie zrobić razem coś niesamowitego, nawiązać współpracę lub po prostu się zakolegować – jesteśmy tutaj.

HAYB to akronim najczystszej zajawki, dlatego speciality przychodzi nam z łatwością – effortlessly.

And so the HAYB story goes…
Effortless Speciality.