Up
light dark

is here for business

Nie tylko gastrobiznes!
Można się nas spodziewać w kawiarniach - to wie każdy, ale w biurach nasza kawa leje się tak samo dobrze!

Mamy lata doświadczeń kawowej misji w biurach. Wiemy, że nie ma jednego rozwiązania, które zadziała wszędzie. To dlatego nasza kawa może płynąć w każdym biurze - dla Ciebie też przygotujemy coś na miarę. Niech poleje się dobra kawa!

 • Sprzęt - nie musisz się o niego martwić!

  Jeśli masz swój, pomożemy go ustawić, jeśli nie - załatwimy to, pomożemy wybrać właściwe urządzenia i kawa będzie płynąć bez przeszkód!
 • Montaż i serwis

  Możesz śmiało skreślić kawowy sprzęt z listy rzeczy do zrobienia, zapewniamy montaż i serwis, więc nie musisz obawiać się większych przerw w kofeinizacji biura.
 • (prze)Szkolimy

  Kawowe szkolenia to nasz chleb powszedni, a odrobina wiedzy może zmienić reguły gry na zawsze. Dlatego organizujemy szkolenia na start, a jeśli światy kawy okazał się wciągający, możemy przygotować kawowe warsztaty dla zespołu - kawa uwielbia spotkania!
 • Benefity - wszyscy to lubią

  Programy lojalnościowe, promocje, rabaty i benefity - to słowa klucze, bez kluczy ani rusz, mamy kilka gotowych propozycji, które świetnie działają, przygotujemy coś dla Twojego biznesu!
 • KAWA - od ziarna po etykietę

  Jedni wolą intensywne doznania klasycznego espresso, inni kubek kawy z dzbanka. Ale na metodzie nie przestajemy, jeśli potrzebujesz opakowania, etykiety czy mieszanki ziaren skrojonych na miarę, jesteśmy tu!
Maciek Białek

Office & Support

Napisz

Wypełnij formularz i zostaw nam kilka podstawowych
informacji - wrócimy do Ciebie z konkretami!

  Maciek Białek to nasz człowiek, który sprawia, że w biurach jest dużo dobrej kawy.

  Jeśli nie wiesz od czego zacząć lepszą kawę w biurze, napisz do Maćka - pogadajmy, zrobimy tak, żeby dobra kawa sprawnie i bez przeszkód popłynęła do kubków i filiżanek w Twoim biurze!

  Zaufali nam m.in.