Palarnia kawy w Warszawie

Spotkanie pasjonatów kawy, którzy związali z nią swoje życie, nie mogło się inaczej zakończyć, jak tylko założeniem działalności, jaką stała się HAYB Speciality Coffee w Warszawie. Nasza palarnia kawy to miejsce, w którym można spróbować, delektować się i zakochać w jej zapachu i smaku. W haśle: “How Are You Brewing” zawarliśmy nie tylko zaproszenie do tego, aby przekonać się za pomocą własnych kubków smakowych, jakie są efekty naszej pracy. Obejmuje ona także import i wypalanie kawy wyłącznie najwyższej jakości, aby za każdym razem wydobyć z niej jak najlepszy smak i aromat, czym zajmujemy się od początku powstania palarni. Podczas palenia kawy uzyskuje się z niej maksymalny potencjał, dzięki czemu ma ona tak niepowtarzalne walory, wyczuwane nie tylko przez baristów, ale i osoby, które lubią zacząć dzień od spotkania przy tzw. małej czarnej.
So, How Are You Brewing?

Palarnia i pijalnia kawy w jednym miejscu!

W naszej palarni kawy HAYB Speciality Coffee, znajdziesz ziarna z każdego zakątka świata – od słodkich, zbalansowanych kaw amerykanskich, do soczyście owocowych ziaren z Kenii i kwiatowo-herbacianych Etiopii. Świeżo palona, jednorodna kawa ziarnista wyróżnia się szerokim spektrum smaków i aromatów, które możesz znaleźć w swojej filiżance. Kawy speciality mogą na dobre zagościć w Twojej kuchni!

Ziarna z naszej palarni przygotowujemy do parzenia na różne sposoby – zarówno jako tradycyjne espresso, jak i w alternatywnych metodach przelewowych. Dostępna jest w niej zarówno kawa mielona, jak i ziarnista, do której można kupić od razu ekspres. Nie masz młynka? Nic straconego! Opowiedz nam jak parzysz kawę, a my przygotujemy dla Ciebie kawę mieloną specjalnie pod Twoją ulubioną metodę. Dopiero zaczynasz kawową przygodę? Pomożemy Ci dobrać ziarna, ekspres oraz akcesoria, a nawet nauczymy jak wyciągnąć z ziarna to, co najlepsze, w naszej HAYB Barista Academy! Nasz sklep z kawą ma na pewno coś dla Ciebie!

Świeżo palona kawa potrafi rozbudzić zmysły, pocieszyć w pochmurny dzień czy wprowadzić w znakomity nastrój podczas długiej pracy. Zespół HAYB Speciality Coffee wkłada wiele serca i wysiłku w to, abyś mógł cieszyć się naszą najlepszą kawą i spróbować jej w naszej kawiarni oraz swoim biurze czy firmie. W sklepie internetowym z kawą sprzedajemy ponadto różne akcesoria kawowe. Sprawdź sam jakość naszych kaw z całego świata!

To co, ziarna i sprzęt już wybrane? Super! Zespół HAYB już zabiera się do szybkiej realizacji Twojego zamówienia, Twoja kawa świeżo palona będzie u Ciebie za 3,2,1…

Nasze kawy

Nasze kursy

New

Szkolenia HAYB Speciality Coffee

Brewing – kurs parzenia kawy

cena:
600.00
New

Szkolenia HAYB Speciality Coffee

Kurs Barista

cena:
600.00
New

Szkolenia HAYB Speciality Coffee

Kurs Latte Art

cena:
600.00
New

Szkolenia HAYB Speciality Coffee

Prowadzenie kawiarni

cena:
1,500.00